Tarih Boyunca Açıklanamayan Kayıplar

Genel

AvatarYazar:

Tarih, tüm niyet ve amaçlar için, iz bırakılmaksızın dünyanın yüzünden açıklanamayacak şekilde kaybolan ilginç hikayelerle süslüdür.

AÇIKLANAMAYAN KAYIPLAR
Bu olayların hepsinde, kayıp insanlara neler olduğunu kimse bilmiyor. Kaçmaya veya yenir bir hayat kurmaya mı başlamışlardır bilinemiyor.

BENNİNGTON ÜÇGENİ
1920-1950 yılları arasında, Bennington, Vermont olayı tamamen açıklanamamış birkaç kayıptır:

1)1 Aralık 1949’da Bay Tetford, kalabalık bir otobüste kayboldu. Tetford, St. Albans, Vermont gezisinden Bennington’a dönüyordu. Bennington’daki Asker Evinde yaşayan eski bir asker olan Tetford, 14 diğer yolcu ile otobüse oturuyordu. Hepsi, orada oturup onun yerinde yatarken tanıklık ettiler. Ancak otobüsün varış yerine ulaşması üzerine, Tetford gitti, eşyaları hâlâ bagaj bölümündeydi .Tetford hiç geri dönmedi veya bulunamadı.

2)1 Aralık 1946’da, Paula Welden adlı 18 yaşındaki bir öğrenci yürüyüşe çıkarken kayboldu. Welden, Long Trail boyunca Glastenbury Dağı’na doğru yürüyordu. Yaklaşık 100 metre geride dolaşan orta yaşlı bir çift tarafından görüldü. Kayalık bir yeri inceleyen Paula bir daha hiç görülmedi ve duyulmadı.

3)Ekim ortası 1950’de 8 yaşındaki Paul Jepson bir çiftlikte ortadan kayboldu. Hayvan muhafızı olarak yaşamını kazanan Paul’un annesi, küçük oğlunu hayvanlara eğilimindeyken bir domuzcuk yakınında oynamaya bıraktı. Kısa bir süre sonra, Paul’ u bulmak için geri döndü. Ancak Paul ortada yoktu.Alanın kapsamlı bir araştırması sonuçsuz kaldı.

FELÇ ADAM
Owen Parfitt büyük bir inme ile felç olmuştu. Haziran 1763’te, Parfitt kızkardeşinin evinin dışında, sıcak akşamlardaki alışkanlığı gibi yorganıyla oturuyordu. Neredeyse hareket edemeyen 60 yaşındaki adam sessizce ,büyük kundaklamasında oturuyordu.Yolun karşısında işçilerin mesai bitirdikleri bir çiftlik vardı.
Saat 19.00’da, Parfitt’in kızkardeşi Susannah, bir fırtına yaklaşırken Parfitt’in eve geri dönmesine yardımcı olmak için bir komşuyla birlikte dışarı çıktı. Ama gitmişti Sadece katlanmış kundaklaması kalmıştı. Bu gizemli kaybolmaya ilişkin araştırmalar 1933 yılının sonlarına doğru yapılmıştı, ancak Parfitt’in kaderine ait hiçbir iz veya ipucu bulunamadı.
TÜNEL

1975 yılında Jackson Wright adında bir adam karısıyla birlikte New Jersey’den New York şehrine gidecekti.

Lincoln Tüneli’nden geçmeleri gerekti. Sürerken rahat olsun diye camlarını temizlemeye gitti. Wright döndüğünde karısı gitmişti. Olağandışı bir olaydı. Kadın bir daha hiç görülmedi ve duyulmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

"
Hekimim Yanımda Yatay Geçiş film izle yabancı film izle