Meleklerle Şaşırtıcı Buluşmalar

Gizem

AvatarYazar:

Melekler Var Mı? İşte Bazı İnsanların Tanık Olduğu Olaylar.

Melekler her yerde, özellikle Noel sezonunda, tatil kartlarında, ambalaj kağıdında, hediyelik eşyalar ve mağaza görüntülerinde görünürler . Ancak bazı insanlar, meleklerin varlığının, çoğumuzun farkedebileceğinden daha somut, açıklanamayan ve daha mucizevi olduğunu söyleyeceklerdir.

Mükemmel uyum

Lise yılına başlamadan bir gün önceydi. Güzel bir gündü, ancak fark edemedim çünkü çok meşguldüm. Çok paramız yoktu. Kazandığım her şey aileme verirdim. Bir keresinde okulun ilk günü için yeni bir elbise istedim. Odamda çok sıkıntılı hissedecektim. Sonra bir ses duydum, “Neden meram ediyorsun, tarlaların lilyumlarını hatırla, onlardan daha önemli değil misin?”

“Evet” diye yanıtladım. Sonra çok huzurlu ve mutlu hissettim. Birkaç dakika sonra arabayla giderken annemle konuşan bir bayan gördüm. Arabadan çıktıktan sonra, annem beni aşağıda aradı. Bir hanımın bir çanta kıyafeti vardı. Anneme onları kızı için aldığını söyledi, ancak kızı onları sevmiyordu. Elbiseleri atacaktı, ama onları evimize getirmek için cesareti vardı.

O bayanı bir daha görmedik. Çantada beş elbise vardı. Üzerinde hala fiyat etiketleri vardı. Ben çok kısayım; Her şeyi sonlandırmam lazım Bu elbiseler benim boyumdu ve cildim için doğru renkti. En şaşırtıcı olanı, onları yok etmem gerekmiyordu. – İsimsiz

Sakinleştirici ve Güzel Varlık

Hayatım çok zor ve acı vericiydi, ancak ruhumla Tanrı’m arasındaki farkındalığım arttığından, ışık ve sevgi dolu bir hayata dönüştü.

14 yaşındayken bir karşılaşma yaşadım. Ben kendi annemle ilgili problemlerim var, sevmem ve her çocuğun hak ettiği yeri alamayan tek annem tarafından ihmal edildi. Kendim için oldukça fazla uğraşıyordum ve kendimi 11: 00’da karanlık sokaklarda dolaşıp yalnız ve korkmuş buldum.

Nerede olduğuma dair hiçbir fikrim yoktu ve tecavüze uğramaktan (daha önce olduğu gibi) korkuyordu veya başka bir şekilde incinmişti. “Arkadaşlarım” beni terk etmişti ve kendi yolumla evini bulmak için terk etti (uzakta para yoktu). Benimle 10 vitesli bisikletim yanımdaydı, ki bu da aslında sürmem (ı sarhoş oldum) ve kendimi çok savunmasız hissettiğim nadir bir an idi. (Ben genellikle bir çocuk için kendine yeter ve güçlüyim ve hiç kimseden yardım istememiştim.) Ama çok korktum. Güçlü bir hisim vardı ki yakında yardım almadıysam, çok kötü bir duruma düşeceğim. Sanırım dua ettim. Bu düşünceden kısa süre sonra, bu aydınlık, aydınlık, gülümseyen bir genç adamın, bu yalnız sokakta karanlık, uyku halindeki evlerden birinden çıktığını gördüm.

“Merhaba ben Paulum” dedi. Şey, varlığını sakinleştirici ve güzel buldum ve güldüm. Bana yardım etmek istediğini söyledi, hatırladığım tek şey buydu. Bildiğim sonraki şey, evde nasil eve döndüğüm veya motorumun benimle eve nasıl geleceği hakkında hiçbir fikrim yokken evde uyandım.

Tek bildiğim, melek hakkında her düşündüğümde sıcak, parlayan bir his var, Paul. – İsimsiz

Göksel Esirgeme

1980’lerin başında bir öğrenci hemşiresiyken, lösemiden ölmüş olan orta yaşlı bir bayana bakmakla görevliydim. Kızları onun için fazla önem vermediği için yalnız bir ruh halindeydi ve kocası nadiren ziyaret etti (hayatında zaten yeni bir kadın vardı). Bir akşam, hastamı rahat bıraktıktan sonra, pencereden dışarı baktım ve dışarıdaki bahçelerde bir figür gördüm. Yakından bakmaya çalıştıkça, figür solup giderek odaklanmadı. Yorgunluğa düşürdüm ve tüm bölümü atladım.

Zaman ilerledikçe ve hastam onun sonuna doğru reddetti, rakam giderek düzenli olarak görünüyordu. Bazı meslektaşlarımı bu konuda anlattım ve güldüler, aşırı aktif bir hayal gücüm olduğunu söylediler.

Her gün, pencereden içeri bakıp figür orada olsaydı, selam verirdim.

Bir gün, koğuşa vararak, sadece boş yatağı bulmak için hastamın yanına gittim. Bayan arkadaşım gece öldü ve korktuğu ve yalnız yaşadığından endişe ettim. Takip etmek için birkaç gün içinde aynı pencereden baktığımda, bu figürü bir daha görmedim. Bu varlık muhtemelen hastamızın koruyucu melekiydi ve bu hayattan uzaklaşarak bu kişiyi barış ve mutluluk bir yer haline getirmek için beklemekten vazgeçmedim. – M. Seddon

2 Replies to “Meleklerle Şaşırtıcı Buluşmalar”

  1. Avatar Mehmet dedi ki:

    beynimizin bizlere oynadığı bir oyun olarak görüyorum bu durumu ben ama kesin konuşmamak da gerekiyor.

  2. Avatar kerem dedi ki:

    yani melekler peygamberlerden başka kimseye görünmez kimse bu kadar şanslı değildir bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

"
Hekimim Yanımda Yatay Geçiş film izle yabancı film izle