Hollow Earth (Boş Toprak) Sırları

Gizem

AvatarYazar:

Dünya’nın boş olduğu teorisi.Bu fikir, yeryüzündeki kentlerde başarılı olan insanların ırklarının (tüm uygarlıkların) var olduğunu söyleyen birçok kültürden gelen eski efsanelere dayanıyor. Çoğu zaman, altındaki dünyanın bu sakinleri yüzeyde olduğundan daha teknolojik olarak ileri seviyededir. Hatta bazıları UFO’ların başka gezegenlerden gelmediğini, dünyanın varlıklar tarafından üretildiğini düşünüyor.

Gizemlere göre, yüzeyde meydana gelen birçok tufan dalgası ve savaşlar bu insanları yeraltına sürdü : “Atlantis-Lemurya savaşının uzun sürmesini ve termonükleer silahların gücünü düşünün ve sonunda bu iki gelişmiş uygarlığı batırıp yok etmişlerdi.

Girişler. İbadet edildiği iddia edilen tüm dünyada Ağarta Krallığı’na birkaç giriş var:

Kentucky Mommoth Mağarası , güney-merkez Kentucky, ABD’de.
Mount Shasta, Kaliforniya, ABD – Ağrı’nın Telos kenti bu dağın altında ve altında mevcut olduğu iddia ediliyor.
Manaus, Brezilya.
Mato Grosso, Brezilya – Posid şehri şu an bu ovanın altında yatıyor.
Iguaçú Falls, sınır veya Brezilya ve Arjantin.
Epomeo Dağı, İtalya.
Himalaya Dağları, Tibet – yeraltı şehri Shonshe’ye girişin Hindu keşişleri tarafından korunduğu iddia ediliyor.
Şaşırtıcı Hikayelerdeki Tıraş Gizeminin büyük popülaritesine rağmen Palmer buna değer olduğu her şey için bunu saklamıştı ve daha sonra bazıları bu yeraltı dünyasının giriş yeri hiç açığa vurulmadı.
Moğolistan – yeraltı şehri Shingwa, Moğolistan ve Çin sınırının altında bulunuyor.
Rama, Hindistan – bu yüzey kentinin altında, uzun süredir kaybolmuş bir yeraltı kenti diyorlar, aynı zamanda Rama olarak da adlandırılıyorlar.
Giza Piramidi, Mısır.
Kral Süleyman’ın Madenleri.
Dero Caves?
Kuzey ve Güney Kutupları.

Yüzeyde bir süre yaşadıktan sonra güneşin onları etkilemesiyle birlikte yeraltına kaçtılar.Sonunda, yeni bir gezegende yeni bir ev aramaya, yeryüzünü tahliye etmeye ve mutasyona uğramış varlıkların yaşadığı yeraltı kentlerinde kalmaya karar verdiler.
NAGAS
İnsanlar. Hindistan’da, Patala ve Bhogavati şehirlerinde yaşayan yer altı ırk yığınlarında hâlâ bazıları tarafından tutulan eski bir inanç var.
Efsaneye göre, Ağarta krallığı üzerinde savaşmaya devam ediyorlar. Derin Sakinlere göre “Nagas,” gelişmiş teknoloji ile çok ileri bir ırk veya tür olarak tanımlanır ve insanların kaçırılması, işkence edilmesi, hatta çiftleştirilmesi söz konusudur.

One Reply to “Hollow Earth (Boş Toprak) Sırları”

  1. Avatar necadibır dedi ki:

    Harika!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

"
Hekimim Yanımda Yatay Geçiş film izle yabancı film izle