Dünyanın En Gizemli 3 İnsanı!

YAŞAM

AvatarYazar:

1) Karındeşen Jack
Tarihte ünlü bir seri katil olarak bilinir. Genelev türü yerlerde çalışan hayat kadınlarını öldürüp daha sonra karınlarını deşmesi ile tanınmıştır. Kendisinde “Frengi Hastalığı” olduğu için bu tür kadınlardan nefret ettiği bilinir. Bu seri katilin tutuklanması için bir çok operasyon ve araştırma yapılmasına rağmen seri katilin kim olduğu hakkında bir bilgiye ulaşılmamıştır. Yıllarca manşetlerde yer alıp, Soylu bir İngiliz ailesinden geldiği iddia edilmiştir.

 

2)Gil Perez
Filipin’de ki bir hükümet binasında asker olarak görevini yaparken kendisini aniden Meksika’da bulduğunu dile getirmiştir. Yapılmış olan soruşturma sonucunda bu olaydan bir gün önce Gil Perez’in Filipinler’de bulunduğunu gören ve orada olduğunu söyleyen yeminli şahitler olmuştur. Meksika’dan tekrar kendi ülkesine gönderilen Gil Perez’in bulunduğu ve gittiği ülkenin arasında büyükçe bir okyanus olmasına rağmen oraya nasıl gittiği çözülememiştir. Bu olaylardan dolayı Gil Perez’e “Şeytanın Uşağı” şeklinde takma isim takılmıştır.

 

 3) Woolpit’in Yeşil Çocukları
1100’lü yıllar’da yaşamış olan Kral Stephen zamanında iki küçük yeşil çocuk bulunmuştur. O dönemlerde yaşamış ve olaya tanıklık etmiş bir rahip bu olayı kayıtlarına şöyle geçmiştir: Çocukların hangi dilde konuştuklarını hiç kimse anlamıyordu. Yaptıkları tek şey kendi aralarında birşeyler konuşup ağlamaktı. Önlerine yemeleri için konulan yemeklere hiç dokunmadılar. Yanlarında bulunan baklaları açarak yediler. Erkek çocuk oldukça şüpheci ve tedirgin davranıyordu. Bir süre sonra zaten ölmüştür. Kız çocuğun durumu git gide iyileşiyordu ve derisi yavaş yavaş yeşil rengini kaybediyordu. “Kız çocuğu dilimizi öğrenmeyi başardı ve nereden geldiği sorulduğunda; tüm insanların yeşil tenli olduğu güneşi bulunmayan bir yeri tarif etti.” Rahip’in notlarına göre kız çocuk, önceden bulundukları yerin Aziz Martin adında bir ülke olduğunu söylemiştir.

One Reply to “Dünyanın En Gizemli 3 İnsanı!”

  1. Avatar umut dedi ki:

    Bu gizemli şeylere bayılıyorum. Güzel içerik 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

"
Hekimim Yanımda Yatay Geçiş film izle yabancı film izle